Громадянська партія „ПОРА” обурена наклепом телеканалу УТ-1 і вимагає спростування, повідомили у прес-службі «Пори».

«Громадянська партія „ПОРА” змушена відзначити, що телеканал УТ-1 у своєму вечірньому випуску новин 7 липня звів наклеп на ПОРУ щодо її позиції на виборах», - йдеться у прес-релізі.

Коментуючи прес-конференцію членів Політради ПОРИ, яка відбулася 7 липня у приміщенні агенції „Інтерфакс-Україна”, журналістка УТ-1 заявила, що ПОРА начебто не виключає можливості свого блокування з такими політичними силами, як СДПУ(о) і Партія регіонів. У сюжеті УТ-1 це коментував ... Нестор Шуфрич, який теж „не виключив можливості співпраці з ПОРОЮ”.

«Між тим, на прес-конференції ПОРИ було чітко заявлено, що ПОРА виключає будь-яку можливість співпраці з такими угрупованнями, як СДПУ(о), „Регіони” та ПСПУ. Це зафіксовано в стенограмі», - стверджують у «Порі».

«ПОРА завжди стверджувала і продовжує наголошувати, що такі політичні сили, як СДПУ(о), „Регіони”, ПСПУ тощо назавжди дискредитовані своєю попередньою діяльністю. Вони є за своєю суттю антиукраїнськими. ПОРА переконана, що для чільних членів цих угруповань є тільки дві дороги – або в на смітник історії, або за грати», - йдеться у прес-релізі.

«ПОРА вважає, що дії телеканалу УТ-1 можуть бути зумовлені або крайньою некомпетентністю окремої журналістки, або, що більш імовірно, довготривалою практикою проплачених сюжетів для старих олігархів.

Справжнім розв’язанням даної проблеми вважаємо реогранізацію державного телебачення і перетворення його на громадське телебачення, на яке будуть позбавлені впливу як старі, так і нові олігархи.

ПОРА проводить послідовну політику і не судиться з журналістами. Однак, ми вимагатимемо від телеканалу УТ-1 надати ПОРІ рівний час для спростування наклепницької інформації», - стверджують активісти організації.

І-Репортер