Громадянська партія „Пора” відзначає, що одним з головних підсумків 100 днів роботи нової влади став вихід на огляд громадськості конфліктів у її середовищі. З огляду на це Громадянська партія „Пора” закликає представників нової влади до більшої відповідальності за свої дії та вчинки.

Дріб‘язкова тяганина та публічне з‘ясування стосунків між представниками нової влади дискредитує не лише особисто їх самих, але й підриває довіру українського народу до демократичних здобутків, досягнутих ним під час минулої революції.

Саме український народ, і ніхто інший, привів представників нинішньої влади на їхні крісла. Гідність українського народу вимагає дотримання пристойності відносин у владній команді. Громадянська партія „Пора” вимагає від Президента та Прем‘єр-міністра негайно припинити дріб‘язкове і недостойне інтриганство у своєму оточенні та спрямувати енергію представників влади на конструктивні цілі та рішуче очиститися від усіх тих, хто дискредитує демократію та вибір українського народу.

Дискусії з приводу визначних проблем безпеки України, зокрема енергетичної, зі сторонами, не зацікавленими в реалізації національних інтересів України, є безвідповідальною торгівлею національними інтересами, яка, крім усього, ще й підриває міжнародний авторитет України.

Громадянська партія «Пора» звертається до всіх відповідальних чиновників з вимогою дотримуватися цілісності зовнішньої політики, визначеної, зокрема, Законом про основи національної безпеки, і не виставляти на показ іноземцям слабкі кадрові місця української влади, які вони використовують для тиску на Україну.