Львівський обласний осередок ГК „ПОРА!” вимагає відставки Ярослава Климовича з посади Генерального директора Львівської обласної державної телерадіокомпанії.
Про це йдеться у заяві, яку активісти ГК „ПОРА!” оприлюднили сьогодні під час загальних зборів трудового колективу ЛОДТРК.
„Ми солідаризуємось з протестом співробітників ЛОДТРК супроти намагань Ярослава Климовича втриматись на посаді директора цієї установи. Ця людина давно відома, як активний впроваджувач цензури та політизованих спецзамовлень на ЛОДТРК колишній представників влади. Ми закликаємо пана Ярослава добровільно залишити посаду”, — йдеться у заяві.
Активістка ГК „Пора!” Катерина Мацейко відзначила, що за умови, якщо Ярослав Климович добровільне не піде з посади, ГК „Пора!” звертатиметься до голови Державного комітету України з питань телебачення та радіомовлення Івана Чижа з вимогою звільнити Ярослава Климовича.
Також активісти ГК „Пора!” вимагали від ЛОДТРК публічних вибачень „за демонстрацію фільму, у якому „Пору” звинувачено у фашизмі та анти законній діяльності”. Щоправда, активістки „Пори” не змогли відповісти на питання щодо того, коли саме транслювався цей фільм та яку назву він мав.
Активісток ГК „Пора!” підтримали декілька працівників ЛОДТРК.
Ярослав Климович поставив на голосування питання щодо прийняття заяви ГК „ПОРА!” або визнання її безпідставною. Колектив ЛОДТРК, який був присутній у цей час на зборах одноголосно проголосував за визнання заяви безпідставною.
Ярослав Климович у свою чергу зазначив, що піде з посади гендиректора тільки якщо суд визнає його діяльність на цій посаді антизаконною. „Я буду з вами працювати, і нікуди ви від мене не дінетесь”, — сказав Ярослав Климович своїм працівникам.