Громадянська партія “Пора” заявляє, що представники радикального оточення єкс-прем'єр-міністра України Юліі Тимошенко і Президента України Віктора Ющенка готують провокації, які мають намір реалізувати під час святкування річниці Помаранчевої революції 22 листопада. 

Про це повідомив член політради ГП “Пора” Андрій Юсов сьогодні на прес-конференції в УНІАН.

“Пору” намагалися цього разу використовувати для певних розборок, які напевно будуть 22 листопада між фігурантами тих політичних сил, які будуть присутні на сцені. Ми маємо чітку інформацію про те, що зокрема радикальні крила оточення Ющенка і Тимошенко готують певні випади один проти одного. З пропозиціями долучитися до таких випадів зверталися і до “Пори”, - сказав Юсов.

За його словами, провокатори мають намір організувати викрики “Ганьба!”, коли на Майдані будуть виступати Ющенко або Тимошенко. “Однозначно, що “Пора відкидає такі моменти і не буде себе асоціювати з будь-якими провокаційними діями”, - додав член політради ГП “Пора”.

У свою чергу, член політради ГП “Пора” Євген Золотарьов не уточнив, які особи зверталися з такими пропозиціями до “Пори”. “Це не є відомі політики. З нами спілкувалися посередники. Хто конкретно в оточенні Ющенка і Тимошенко цим займається, ми сказати не можемо. Ми мали справу з засланцями. Дізналися від представників різних маргінальних організації, яки підтримують ці сили”, - підкреслив він.

Серед інших сил, зацікавлених в провокаціях, Юсов назвав “Братство” Дмитра Корчинського, “сестринство” Наталії Вітренко і всілякого роду маргінальні організації”.

Представники ГП “Пора” закликали правоохоронні органи України, Міністерство внутрішніх справ, політичні партії та громадські організації, які відповідають за запрошення людей на Майдан Незалежності, уважно стежити за тим, щоб українські громадяни не постраждали в ході тих провокації. “На Майдані буде понад 100 тисяч людей. Адже Помаранчева революція була мирною, і відзначення річниці повинно бути мирним”, - наголосив Юсов.

Він запевнив, що “Пора” не дозволить собі брати участь у будь-яких провокаціях. “Ми зі свого боку будемо намагатися забезпечити порядок”, - повідомив Юсов.

УНІАН