ТСН вважає, що дівчатам краще провести цей день із задоволенням для себе.

СУКНЯ

Дозвольте собі покупку, яку постійно відкладаєте на потім. Сукню, туфлі, розкішний комплект білизни або надзвичайну чашку — байдуже. Головне те, що ви давно хотіли, але з різних причин собі відмовляли. Повірте, у новій сукні День Валентина одразу стане веселішим.

КАФЕ

Є у місті така кав'ярня, про яку ви багато чули або десятки разів проходили повз із бажанням зайти, але завжди не вистачало часу. І ось настав слушний момент. Замовте собі всього, чого душа забажає і отримуйте насолоду від атмосфери закладу, запашної кави та нової себе. Час наодинці з собою дуже важливий, тому проводьте його красиво.

МІСТО

Прогуляйтеся містом. Без поспіху, згадуючи щось хороше. Зазирніть до художньої галереї або візьміть квиток у театр чи кіно. Після занурення у мистецтво ви не матимете часу на дурні думки. Та й митців підтримаєте.

ДІМ

Якщо ж усе перераховане вище не підходить — сміливо вирушайте додому. Прихопіть із собою щось смачне, вмикайте хороший фільм і розслабляйтеся. Візьміться, нарешті, за книжку, яку вам давно рекомендували. Або покличте подруг та влаштуйте дівочий вечір. Але обов'язково проведіть цей день із задоволенням.