Про це повідомляє відділ зв’язків із громадськістю ГУ МВС України у Львівській області.

Дружина Дмитра Загарії Ольга каже: їй навіть складно розповісти, що відчувала, коли дізналася з новин по телевізору про ці обстріли під Дебальцевим.

«Я знала, що мій чоловік там, і відразу почала писати йому повідомлення на мобільний. Він довго не відповідав, а коли відписав, текст повідомлення був такий «Поки нормально», і я зрозуміла, що щось сталось. У нас були різні часи, Дмитро колись уже був поранений, проте ніколи не виказував своїх переживань і завжди оберігав нас від поганих новин», – розповіла вона.

 

Нагадаємо, 10 лютого близько 15:00 поблизу селища Логвинове Донецької області (верхня частина «дебальцевського виступу») група офіцерів МВС на чолі з начальником ГУМВС України у Львівській області Дмитром Загарією та командиром батальйону «Львів» Ігорем Вольським потрапила в засідку терористів. Під час вибуху фугасу двоє офіцерів загинуло, решта прийняла бій. Поранені правоохоронці фактично перебували на території, яку контролюють бойовики, кілька годин тримали оборону та зуміли вийти до бійців батальйону «Львів» і Національної гвардії, які тричі штурмували позиції терористів, щоб визволити своїх бойових побратимів.

Натомість загинув начальник управління внутрішньої безпеки на Львівській залізниці Дмитро Терновий.