Усього зараз госпіталізовано семеро осіб, які отримали поранення різного ступеня тяжкості, повідомляє прес-служба Луганської ОДА.

29-й блокпост на «Бахмутці» (поблизу с. Новотошківка Попаснянського району) бойовики інтенсивно обстрілювали всю ніч, проте витіснити українських силовиків не змогли.

«Уранці в населених пунктах уздовж «Бахмутки» настала бойова тиша, що тривала кілька годин», – повідомляє голова Луганської ОДА Геннадій Москаль.

Близько 11:00 потужні обстріли тут поновили. Кримське щойно обстріляли з «Градів», є прямі влучання в будинки, три з яких зайнялися. Вулицю Гагаріна, що веде від протитуберкульозного диспансеру до центру, майже вщент зруйновано, будинки горять там досі. Особливо потужний обстріл Кримське пережило в ніч на вівторок, тоді снарядами з «Градів» було пошкоджено близько сотні будинків.

Більшість мешканців давно виїхала із села, завдяки чому жертв удалося уникнути (інформація про потерпілих із Кримського не надходила). Люди, що залишилися, не можуть виїхати через постійні бойові дії. Село знеструмлено, однак вислати туди ремонтні бригади поки що неможливо.