Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко не виключає, що правоохоронці, які проводили затримання екс-губернатора Закарпаття Івана Різака, перевищили повноваження.
Коментуючи заяви депутатів-членів СДПУ(о) про їхнє побиття при затриманні Різака, Луценко сказав, що на міліцейській відеоплівці є вся ситуація крім епізоду, коли Шуфрича зняли з Різака  – він випав з кадру.
"Сам факт того, що Шуфрича знімали з Різака, уже є порушенням статусу недоторканності. Я це визнаю, і цьому буде дана оцінка. Якщо в Шуфрича є ще і побої, то це  – кримінальний злочин, за що потрібно відповідати", –  сказав Луценко.
"Мені дісталася та сама міліція, яка діяла рік тому у Мукачевому. Можливо, вони діяли не зовсім у відповідності до закону, але я можу сказати депутатам, що вони не мають права бити працівників міліції і перешкоджати їм виконувати рішення суду", - додав Луценко.
Він припустив, що дії депутатів Шуфрича і Воюша підпадали під це визначення.
Міністр також заявив: "Я найнятий в цій країні виконувати закон. Не я подавав на Різака в суд, а те, що робила міліція, визначено кримінально-процесуальним кодексом, який ухвалений 1961 році і згідно з ним це все законно".

Українська правда