У соцмережі уже з’явилася сторінка відповідної події із назвою «Кава на Хрещатику!»

«На каву та спілкування з друзями» запрошують киян, гостей міста та навіть «героїв нашого часу, справжніх учасників війни з східним сусідом». Що цікаво, організатори просять прихопити зі собою і каву, і бутерброди, і найголовніше – цукерки «Рошен».

«Мета, показати суспільству трохи іншу картинку, ніж щотижневі політичні вакханалії та спроба штурму Жовтневого палацу!» – йдеться у дописі на сторінці.

Разом з тим, організатор цієї акції Олексій Петров на власній facebook-сторіні пише, що акція не матиме жодного стосунку до політики – то ж «звичайне кавування».

Як писав «Вголос», учора учасники акції «Марш за імпічмент», намагаючись потрапити у Жовтневий палац в Києві, вибили двері будівлі.

Під час зіткнень під Жовтневим палацом у центрі Києва постраждали 17 поліцейських та 15 бійців Національної гвардії України. За фактом цих подій відкрили три кримінальних провадження.

Зголом Саакашвілі відхрестився від сутичок під Жовтневим палацом. Він стверджує, що не закликав захоплювати приміщення. За його словами, зіткнення навмисне спровокували ті, хто надіслав до будівлі Жовтневого Нацгвардію. Однак потім у мережу потрапило відео, на якому Саакашвілі закликає йти до Жовтневого палацу.