Про це він заявив, коментуючи факт переговорів з терористами у Донецьку 23 червня 2014 року за участі Віктора Медведчука, Нестора Шуфрича, Леоніда Кучми, Олега Царьова і представників «ДНР» та «ЛНР», інформує прес-служба Волинської обласної організації ВО «Свобода».

«Ні Майдан, ні українське суспільство, ні ті солдати, які зараз, ризикуючи своїм життям, воюють на Донбасі і відстоюють територіяльну цілісність України, не давали Президенту України Петру Порошенку мандат на сепаратні переговори з терористами», – сказав «свободівець».

«Мене, як громадянина України, не може не обурювати вчорашня поява таких одіозних персон як Кучма, Медведчук, Шуфрич, Царьов на офіційних переговорах про перемир’я з тими, хто вбиває українців. Ці особи давно мали б відповідати за свої вчинки перед судом і українським народом, а не сидіти за столами. Проте, за інформацією ЗМІ, сьогодні ворог української незалежности і кум Путіна Віктор Медведчук активно відвідує Адміністрацію Президента. Одностороннє перемир’я не виконується, а сепаратисти відновлюють свої сили і продовжують нападати на українських військових. Все, що відбувається зараз, дуже схоже на зраду Революції гідности. Українці чекають на рішучу відсіч інтервентам і люстрацію влади, а не на реінкарнацію постатей з минулого і формування корумпованої олігархічної республіки», – прокоментував ситуацію свободівець.

Анатолій Вітів констатував, що загалом динаміка розвитку подій на Донбасі і в українському політикумі є невтішною: «Треба визнати, що одностороннє припинення вогню, ініційоване Президентом, плавно переходить у переговори з російськими терористичними бандами. Якщо така тенденція у політиці Адміністрації Президента Петра Порошенка збережеться, то найближчим часом це призведе до легалізації сепаратистів як однієї зі сторін переговорів і відмову від активних наступальних дій українських Збройних Сил. В подальшому це загрожує як мінімум перетворенням Донбасу у другу Абхазію. Оскільки ні РНБО, ні Адміністрація Президента не може пояснити, що на переговорах робив Віктор Медведчук, то це ще більше посилює тривогу за долю України і змушує констатувати, що Майдан нічому не навчив багатьох політиків».