Про це він сказав на брифінгу, після того, як здав аналізи, передає “Українська правда”.

На питання журналістів про те, як він ставиться до того, що Тимошенко може бути ведучою на дебатах, він відповів: “дебати – це не шоу і подібне є зневагою”.

“У першу чергу це неповага до Юлії Тимошенко, як політика, яка зайняла третє місце у першому турі президентських виборів, а також до її виборців”, – сказав Порошенко.

За його словами, неповагою до них є те, яку роль спробував нав’язати Зеленський для Тимошенко.

“Подібне ставлення вважаю негідним”, – заявив президент.

Він зазначив, що поважає виборців лідерки “Батьківщини”. Заявив, що вдячний тим, хто проголосував за нього і запевнив, що поважає і виборців Зеленського та зробить усе можливе, щоб у другому турі вони проголосували за нього.

Також Порошенко додав, що дуже задоволений тим, що Зеленський нарешті прийняв його пропозицію про проведення дебатів.

“Це абсолютно необхідно, бо це не шоу і не вистава, а це право українських громадян отримати повну і всебічну інформацію про програми і плани кандидатів”, – сказав він.

Президент підкреслив, що дебати – це можливість поставити питання і отримати відповіді для того, щоб визначити майбутнє держави на роки чи навіть на десятиліття вперед.

“Твердо переконаний, що Володимир Зеленський набереться мужності, доїде до “Олімпійського” і дебати відбудуться”, – підкреслив він.

За його словами, було би добре, аби дебати відбулися у декілька етапів. Зокрема, дебати про позицію щодо ключових повноважень Верховного Головнокомандувача, щодо програми укріплення оборони і безпеки, а також щодо зовнішньої політики та захисту конституційних прав і свобод громадян.

Нагадаємо, що у Тимошенко відповіли на пропозицію Зеленського шодо ролі «арбітра» у дебатах з Порошенком.

Напередодні Порошенко записав ще одне відеозвернення до Зеленського.