Політоглядач Олександр Аронець розповів «Вголосу», що націоналісти із «Правого сектора», Національного корпусу та ВО «Свобода», які взяли під контроль так званий вертолітний майданчик Януковича, знайшли у будівлі «цікаві» документи.  Згідно з ними, орендарі й досі продовжують сплачувати ренту компанії «Амадеус Ко». Саме вона ще в 2010-2011 роках здійснювала незаконну забудову на дніпровських схилах цього «вертолітного майданчика».

«Цю компанію пов'язували з сином Януковича Олександром. Власне, вона й понині отримує кошти від орендарів. І все це прикриває влада, як бачимо. І якщо б націоналісти не звернули увагу суспільства, можливо, у далекому й примарному майбутньому хтось повернув би державі цей комплекс», – каже Аронець.

Що цікаво, компанія «Амадеус Ко» у квітні 2017 року виграла тендер на 1 млн грн на здачу в оренду приміщення Національній суспільній телерадіокомпанії України. Таким чином, пов'язана із Януковичем структура заробляє просто із державного бюджету України.

«Президент та генпрокуратура поспішно коментували взяття майданчика під варту. Була навіть ціла заява Порошенка про «отаманщину», але досі ніхто з них не продемонстрував документу, який би свідчив про де-юре передачу до держвласності комплексу споруди та сплату орендарями орендної плати до держказначейства, а не структурам Саші Стоматолога, – наголошує Олександр Аронець. – Тут вже й не варто згадувати про провал Порошенка, який сказав, що «за рішенням Генпрокуратури комплекс уже у держвласності». Та прокуратура не має повноважень передавати ті чи інші об'єкти до держвласності! Це може зробити лише Верховна Рада чи суд. Не пояснив гарант і те, чому нібито «державний об'єкт» охороняє приватна компанія, а не управління державної охорони».

Як уже писав «Вголос», 16 жовтня активісти «Національного корпусу», «Правого сектора» та ВО «Свобода» розпочали безстрокову акцію протесту із вимогами до влади припинити процвітання бізнесу сім'ї президента-втікача Віктора Януковича в Україні. Зокрема, активісти вимагали передати цю будівлю у державну власність, провести відкритий конкурс для подальшого цільового використання споруди, провести незалежну та відкриту оцінку всього комплексу включно із землею, і запровадити механізми повернення вкрадених коштів українцям.

«Вголос»