Терорист "ДНР", засновник батальйону бойовиків "Схід" Олександр Ходаковський заявив, що на початку російсько-української війни Порошенко та Путін домовились про співпрацю.

Про це він сказав у коментарі одному із проросійських ЗМІ.

"Порошенко пообіцяв, ну ... якусь модель поведінки, яка Росію влаштовувала. Зокрема, припинення війни. І він це делегував на всіх рівнях відносин.  Байден, по-моєму, або Пайєт публічно висловився про те, що адміністрація Порошенка занадто тісно спілкується з адміністрацією Путіна. І, мабуть, йому там були якісь висловлені претензії, поставлені нові умови, Порошенко почав «двоїти» ... він почав відходити від домовленостей.

Ну, нас у черговий раз, як ми говоримо, любимо говорити, розвели ... обдурили. Спочатку нам пообіцяли: визнайте результати виборів в Україні. Адже Росія могла ж не визнати Порошенка легітимним президентом, так? Але вона визнала тим не менш. А ми розраховували на те, що Росія не визнає. Але раз вона визнала, значить з боку Порошенка були дані якісь обіцянки. Я думаю, що в першу чергу - це припинення війни", - заявив Ходаковський.

Нагадаємо, у “ДНР” бойовик лопатою розбирав міни та феєрично самоліквідувався.