Про це інформує кореспондент «Вголосу».

Нагороди отримали: молодший сержант Вадим Масовець та двоє старших солдатів Володимир Сірків та Андрій Шевчук.

Під час промови Порошенко наголосив, що «важлива роль у складній ситуації, яка склалася у державі лежить саме на військовослужбовцях, які беруть участь в АТО, а насправді у Великій вітчизняній війні».

Він розповів, що 62 випускники-офіцери Академії отримали високі державні нагороди. А один з них нагороджений званням Героя України посмертно.

Порошенко зазначив, що зараз в АТО «військові виконують свої завдання зразково і що ніколи ще підрозділи українських десантників не відступали без наказу».

Він додав, що військові сили, які захищають суверенітет України, сьогодні мають найвищий рівень довіри народу.

Порошенко розповів, що молодший сержант Вадим Масовець та старший солдат Володимир Сірків у складі 80-ої аеромобільної бригади одними з перших прибули в АТО і біля міста Щастя потрапили у засідку ворога, але прорвалися з оточення і знищили багато ворогів. А курсант Шевчук є розвідником і 17 липня він особисто і ефективно вів вогонь на ураження бойовиків.

Нагадаємо, сьогодні президент України Петро Порошенко перебуває з візитом у Львові.

у програмі українського гаранта у Львові сьогодні два об’єкти – Академія та Львівський національний університет ім. Івана Франка.

В актовій залі ЛНУ о 15:00 відбудеться зустріч Порошенка з громадськістю Львівщини. Президент представить свою виборчу програму і стратегію розвитку України до 2020 року.