Про це Порошенко сказав, виступаючи на першому цьому році засіданні Ради регіонального розвитку.

«Ми маємо використати всі ресурси і резерви для забезпечення комплектації контрактної армії»,– сказав він.

При цьому Порошенко повідомив, що поки що не прийняв рішення про направлення до Верховної Ради законопроекту про оголошення чергової хвилі мобілізації.

Президент відзначив ефективну роботу створених штабів добровольців, які забезпечують взаємодію з учасниками АТО, у низці областей: Житомирській, Миколаївській, Дніпропетровській.

«Сьогодні ви маєте нове завдання. Коли досвідчений боєць, який провів рік на фронті, повернувся додому, відпочив, але має бажання, патріотизм, досвід боронити державу, нам треба провести потужну роз’яснювальну роботу для того, щоб набирати наших славних воїнів для поповнення контрактної армії. Левова частина хвилі мобілізації, яка зараз має бути відправлена додому, як ми і обіцяли, через демобілізацію, має бути заміщена контрактною складовою», – сказав Президент, зазначивши, що насамперед це стосується воїнів, які мають певні спеціальності: механіків-водіїв, снайперів, десантників, спецпризначенців, які вже навчені й можуть одразу ж узятися за виконання обов’язків.

«Сьогодні ми обговоримо графіки, кількість, і це, шановні голови, має стати вашою персональною відповідальністю», – відзначив Порошенко.