Про це він сказав на сьогоднішній прес-конференції, пише «Дело». 

«Що передбачає цей траст? Перше: на весь час моєї каденції, як президента, ні я, ні ніхто інший не може цей траст розірвати. Друге: за цим договором жодний мій підпис, жодна моя вказівка не мають жодної юридичної сили. В якості управителя цього трасту призначений респектабельний іноземний банк першої категорії, який буде володіти, контролювати і управляти активами», - сказав Порошенко.

Президент запевнив журналістів, що стандарти «сліпого» трасту використовуються європейськими та американськими провідними політиками в ідентичних ситуаціях і він є єдиним інструментом усунення конфлікту інтересів.

Порошенко зазначив, що банк, який є управителем трасту, має також довіреність на чотири роки на переговори про продаж активів.

За його словами, наступним після «Roshen» на управління трастом буде переоформлено Міжнародний інвестиційний банк, в якому йому належить 60%.

«Сліпий» траст (Blind Trust) - траст, в якому довірчим власникам заборонено давати бенефіціарам будь-яку інформацію про управління капіталами трасту.

Порошенко під час виборчої кампанії обіцяв у разі обрання президентом продати свої бізнес-активи, найбільшим з яких є мажоритарна частка в корпорації «Roshen», за винятком телевізійного «5 каналу». Свою обіцянку Порошенко поки так і не виконав.

Через два місяці після інавгурації у серпні 2014 президент відібрав інвесткомпанію Rothschild в консорціумі з ICU group для підготовки та організації такого продажу

У березні 2015 року ICU group повідомила, що не може продати актив президента через ситуацію в країні.