Про це повідомив президент України Петро Порошенко, передає його прес-служба.

«За останні дні це вже третій трагічний випадок після того, як з російської території було збито літаки АН-26 та СУ-25 Збройних Сил України. Ми не виключаємо, що цей літак також був збитий, і наголошуємо, що Збройні Сили України не здійснювали жодних дій щодо враження цілей у повітрі», - сказано в повідомленні.

Президент України від імені держави висловлює найглибші та найщиріші співчуття родинам та близьким загиблих в цій жахливій трагедії. Здійснюються всі можливі пошуково-рятувальні заходи.

Глава держави звернувся до Кабінету Міністрів з тим, щоб терміново було створено Державну комісію з розслідування цього інциденту з метою належного розслідування причин цієї трагедії. Президент запропонував залучити до роботи цієї Комісії фахівців ІКАО та інших міжнародних структур, а також представників Нідерландів та Малайзії.

Впевнені, що винні у цій трагедії будуть притягнуті до відповідальності.

Раніше радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявив, що пасажирський лайнер збили з російського зенітного ракетного комплексу «Бук».

Нагадаємо, сьогодні біля м. Торез Донецької області розбився пасажирський літак «Malaysia Airlines», який виконував рейс «Амстердам-Куала Лумпур». Зв’язок з літаком зник о 16:20.