Відповідне розпорядження він писав сьогодні.

Зокрема, Глава держави доручив Міністерству закордонних справ спільно з відповідними державними органами України вжити всіх можливих заходів щодо безумовного звільнення Надії Савченко  російською стороною.

Президент доручив МЗС звернутися до міжнародних організацій, іноземних держав з вимогою засудження систематичного порушення Російською Федерацією на території України прав і свобод громадян України.

Також Петро Порошенко закликав Генеральну прокуратуру та Службу безпеки невідкладно провести перевірку обставин вивезення Надії Савченко з України до Російської Федерації і за результатами вжити необхідних заходів реагування, в тому числі щодо притягнення в установленому порядку до відповідальності винних осіб.

Нагадаємо, 8 липня стало відомо, що українська льотчиця Надія Савченко, яку захопили луганські терористи, перебуває у слідчому ізоляторі в російському Воронежі. 

Надія Савченко потрапила у полон орієнтовно 20 днів тому, коли поспішаючи на допомогу товаришам, потрапила у засідку біля міста Щастя. Про це дізналися з відео її допиту, викладеного в Інтернет.

22 червня у Міноборони заявили, що відважну жінку визволять найближчим часом.

7 липня її сестра повідомляла, що терористи утримують льотчицю в Луганську.