Лідер партії “Європейська солідарність” Петро Порошенко підтримав на виборах до Парламенту кандидата в народні депутати у 115 в.о. Львова Володимира Квурта.

Про це Петро Порошенко заявив в ефірі “НТА”.

“Ми давно і ефективно співпрацюємо з Володимиром Квуртом, він має повну підтримку “Європейської солідарності”. Пан Володимир демонструє прагнення об’єднання всіх демократичних сил, і це – те, що нам сьогодні вкрай потрібно тут, на Львівщині. Реванш має на меті лише одне – розколоти демократичний табір, а потім, скориставшись цим, провести п’яту колону. Тому я хочу публічно наголосити, що ми підтримуємо пана Володимира. Він – надійний член нашої команди. Об’єднуйтесь, обирайте пана Володимира Квурта до Верховної Ради. Однією командою ми зупинимо московський реванш!” – Заявив Порошенко.

Володимир Квурт наголосив на тому, що його цінності як політика і людини такі самі, як і в більшості демократичних сил, які користуються популярністю в Галичині: європейський вибір України, вступ у НАТО, чесна влада, продовження економічних реформ, соціальні гарантії для тих, кому потрібна допомога держави.

“Винники дали, мабуть, найвищий показник підтримки Петра Олексійовича на останніх президентських виборах. І я маю честь представляти місто Винники як висуванець “Блоку Петра Порошенка”. Попри це, я залишаюсь позапартійним і гадаю, що ніхто не сумнівається щодо моїх ідейних цінностей чи пріоритетів. Я готовий до діалогу з іншими демократичними партіями та дякую “Удару”, “Народному контролю” та “Громадянській позиції” за підтримку. Львів і Галичина повинні мати свою позицію, їхня думка має лунати у Верховній Раді”, – сказав Квурт.

Нагадаємо, у Львові міський голова Києва Віталій Кличко заявив про підтримку на виборах до Верховної Ради України кандидата в народні депутати у 115 в.о., очільника м. Винники, Володимира Квурта.