Про це пише його прес-служба.

«Дорогі співвітчизники!

Глобальне політичне протистояння у роки «холодної» війни призвело до десятків локальних воєнних конфліктів, спричинило участь наших громадян у війнах, що точилися на різних континентах.

Сумлінно виконуючи військову присягу, воїни-інтернаціоналісти проявляли високі людські якості – особисту мужність, професіоналізм, милосердя і гуманізм. Багато з них загинули на чужині, зокрема в Афганістані. Світла пам’ять про кожного воїна живе у наших серцях.

Україна першою на пострадянському просторі на знак глибокої поваги до своїх синів, яким випало воювати далеко від рідних домівок, почала офіційно відзначати 15 лютого як День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Від імені Українського народу щиро дякую ветеранам за звершені подвиги й нинішню активну державницьку позицію. Висловлюю шану тим, хто зробив свій внесок у перемогу Революції Гідності і сьогодні збройно боронить суверенітет України на Донбасі.

Ваша відданість інтересам країни є яскравим взірцем служіння Вітчизні, виконання військового обов’язку та справжнього патріотизму.

Як Президент України, я завжди підтримуватиму ініціативи громадського руху воїнів-інтернаціоналістів, спрямовані на збереження традицій бойового братерства, консолідацію суспільства та зміцнення державності.

Вірю, що разом ми переможемо», – заявив Порошенко.