Про це йшлося під час телефонної розмови між Президентами у четвер, повідомили у Єврокомісії, пише «Укрінформ».

«Я вітаю мирні ініціативи і безпосередні перемовини з Росією, а той факт, що президент Порошенко і президент Путін мали пряму розмову, є позитивним кроком уперед. Водночас, президент Порошенко передав мені надзвичайну занепокоєність у зв’язку із продовженням збройних заворушень у східній Україні, а також щодо сьогоднішнього інциденту з російськими танками, які, відповідно з повідомленням українського керівництва, потрапили на українську територію», – заявив європейський лідер.

Баррозу закликав Росію до конструктивного співробітництва з Україною та до конкретних шляхів з деескалації ситуації. Президент Єврокомісії також нагадав, що ЄС і Україна планують завершити підписання Угоди про асоціацію 27 червня у Брюсселі.

Нагадаємо, сьогодні на сході України бойовики вперше застосували танки. Сили АТО відбили атаку. 

Інформацію про танки у Сніжному також підтвердила група «Інформаційний Опір». ВІДЕО з російськими танками у Сніжному було опубліковане в інтернеті.

Як повідомляв «Вголос», Порошенко заявив у розмові з Путіним про неприпустимість ситуації коли через державний українсько-російський кордон на територію України потрапили танки.

У США на інформацію про танки вже відреагували бажанням надати Україні військову допомогу. 

Тим часом танки вже наближаються до Донецька.