Відповідне погодження кандидатури глава держави підписав під час зустрічі з начальником Генштабу, генерал-полковником Віктором Муженком, самим Геннадієм Воробйовим та секретарем Ради національної безпеки і оборони Олександром Турчиновим.

Петро Порошенко нагадав, що вчора Верховна Рада ухвалила зміни до Закону «Про очищення влади».

«Учора ВР за моїм наполяганням ухвалила зміни до закону про люстрацію, які дозволяють повернути на фронт, у Збройні сили досвідчених, патріотичних і професійних військових. Для того, щоб боротися за мир, нам потрібно мати сильну армію», – сказав Порошенко, зауваживши, що сьогодні ці зміни мають надійти до нього на підпис.

Він повідомив, що своїм підписом висловлює повну підтримку рекомендації начальника Генштабу Віктора Муженка.

«Прошу негайно братися до виконання обов'язків. Покладаємо надії на те, що ваші знання, вміння і досвід ще послужать Україні», – сказав Петро Порошенко, звертаючись до Геннадія Воробйова.

Учасники зустрічі обговорили ситуацію на фронті та низку заходів, спрямованих на зміцнення оборони, зокрема біля Дебальцевого.

Президент зазначив, що, за оперативною інформацією, ситуація стабільно напружена, українські військовослужбовці «міцно тримають оборону і забезпечують захист визначених рубежів».

Нагадаємо, що генерал-полковника Геннадія Воробйова було звільнено з посади наказом міністра оборони від 25 жовтня 2014 року.

Учора Верховна Рада послабила норми люстрації і дозволила Президенту поновлювати люстрованих генералів.