Про це він заявив на зустрічі з представниками легітимної влади Донецької та Луганської областей, передає прес-служба глави держави.

«Ключовий елемент: Президент добровільно відмовляється від можливості призначати голів облдержадміністрацій і райдержадміністрацій, проводяться дострокові місцеві вибори і обрані депутати формують місцеву раду, яка в свою чергу формує виконавчий комітет», - зацитувала прес-служба слова Порошенка.

Під час зустрічі він представив 14 пунктів мирного плану на сході країни. Зокрема, Петро Порошенко наголосив на важливості внесення змін до Конституції України щодо децентралізації влади. Президент зазначив, що відповідний проект змін Основного Закону буде спрямовано на розгляд Венеціанської Комісії. «Наша мета не війна, наша мета – мир!», - наголосив він.

Петро Порошенко заявив, що для відновлення економіки Донбасу разом із партнерами з Євросоюзу ми розробили програму створення робочих місць на сході України, з перспективою інвестицій та з проектом програми з економічної реконструкції регіону.

Президент вважає, що частина загальнодержавних податків повинна залишатись в розпорядженні місцевої влади. «Зокрема, 25% податку на прибуток має залишатись для того, щоб бути стимулюючим фактором», - наголосив Президент.