Про це Петро Порошенко сказав на під час робочої поїздки до Донецької області, на якій представив нового голову обласної державної адміністрації – генерала армії Олександра Кіхтенка, повідомляє Адміністрація Президента.

«Мир і порядок – це те завдання, яке я ставлю перед новим губернатором генералом Кіхтенком. На сьогоднішній день перше завдання, яке стоїть перед губернатором, – безпека і порядок, і ми маємо спільно зі Збройними силами, силовими підрозділами навести лад на звільнених територіях Донецької області, захистити українського громадянина, відновити нормальне життя», – сказав Порошенко.

За його словами, кандидатура Кіхтенка – «це правильне поєднання, яке зараз необхідне Донбасу, – і генерал, і губернатор».

«Я сподіваюся, пане начальнику Генерального штабу, інші командири, на чітку взаємодію та надійну співпрацю між цивільними і військовими», – сказав Порошенко.

Як писав «Вголос», сьогодні Президент України Петро Порошенко таки звільнив Сергія Таруту з посади голови Донецької обласної державної адміністрації і призначив замість нього генерала Олександра Кіхтенка.