Про це повідомляє прес-служба глави держави.

«У рамках робочого візиту до Туреччини Президент України Петро Порошенко зустрівся з Президентом Турецької Республіки Реджепом Таїпом Ердоганом. Лідери двох країн обговорили актуальні питання двостороннього співробітництва та міжнародного порядку денного», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що Порошенко подякував Ердогану за незмінну позицію на підтримку територіальної цілісності України та захист прав кримських татар, а також закликав Президента Турецької Республіки сприяти у звільненні українських заручників.

Сторони висловилися за продовження інтенсивного політичного діалогу на найвищому рівні. Зокрема, йшлося про організацію чергової зустрічі у рамках українсько-турецької Стратегічної ради високого рівня, а також реалізацію ініціативи щодо проведення тристороннього саміту у форматі Україна–Туреччина–Азербайджан.

Окремо наголошувалося на важливості завершення переговорного процесу щодо укладення угоди про вільну торгівлю між Україною та Туреччиною, зазначено в повідомленні.

Також президенти двох країн обмінялися думками про шляхи розширення взаємовигідної співпраці в енергетичній, авіаційній та оборонній сферах.