Інформаційне агентство «Вголос» - https://vgolos.com.ua

Порошенко присвоїв ранг посла ще одному депутату

Президент Петро Порошенко присвоїв дипломатичний ранг надзвичайного і повноважного посла заступнику голови Постійної делегації Верховної Ради у ПАРЄ, нардепу від “Народного фронту” Георгію Логвинському.

Відповідний указ від 19 травня опубліковано на сайті президента.

“Відповідно до статті 25 закону України “Про дипломатичну службу” постановляю: присвоїти Логвинському Георгію Володимировичу – заступнику голови Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській Асамблеї Ради Європи – дипломатичний ранг надзвичайного і повноважного посла”, – йдеться в указі.

Зазначимо, що Анатолій Гриценко заявив, що Порошенко своїми останніми указами створює девальвацію найвищого дипломатичного рангу надзвичайного і повноважного посла.

“Не смійтеся: надзвичайними і повноважними послами він щойно зробив…трьох народних депутатів – це Ар’єв (БПП), Герасимов (БПП) і Логвинський (НФ). Для фанфарного завершення цього дійства Порошенкові залишилося ще присвоїти одним пакетом Героя України, генерала армії України та надзвичайного і повноважного посла своєму другу й бізнес-партнеру Медведчуку?”, – зазначив Гриценко.

Пункт 4 статті 25 закону “Про дипломатичну службу” передбачає, що дипломатичні ранги надзвичайного і повноважного посла, надзвичайного і повноважного посланника першого класу, надзвичайного і повноважного посланника другого класу присвоюються дипломатичним службовцям президентом України за поданням міністра закордонних справ.

Як писав “Вголос”, Порошенко призначив двох членів Вищої ради правосуддя.