Про це повідомляє ТСН із посиланням на Державну міграційну службу.

Зазначають, що Саакашвілі втрачає громадянство на основі п.2 ст.19 Закону «Про громадянство», а саме – на підставі неправдивих даних, вказаних в анкеті. У документах, заповнених грузинським президентом, було вказано, що він не перебуває під слідством в Україні чи за її межами, проте відомо, що на території Грузії Саакашвілі було заочно заарештовано. 

Щодо громадянства Саакашвілі запит до ГПУ скерував нардеп Андрій Лозовий, прокуратура звернулась до міграційної служби. За запитом Комісія з питань громадянства ухвалила відповідне рішення.

Цю ж інформацію підтверджує однопартієць Саакашвілі Давид Сакварелідзе.

 

Варто додати, що українське громадянство Саакашвілі саме від Порошенка наприкінці травня 2015 року. Опісля його призначили головою Одеської ОДА. У грудні 2015 року його позбавили громадянства Грузії. На цій посаді Саакашвілі пропрацював півтора року, після чого оголосив про відставку, звинувачуючи президента у недотриманні обіцянок та просуванні на керівні посади у райадміністраціях «старих корупціонерів». Тоді ж екс-президент Грузії оголосив про створення власної політичної сили, з якою піде на вибори в український парламент.