Про це він повідов під час зустрічі з керівниками парламентських фракцій та депутатських груп у Верховній Раді, передає прес-служба президента.  

«Мною було прийнято рішення відновити парламентський контроль над Генеральною прокуратурою, в проекті повернути право Верховній Раді висловлювати недовіру, яка тягне за собою відставку Генерального прокурора», – сказав Президент.

Глава держави також додав, що «цей законопроект містить норми про ліквідацію суддівської недоторканності, непроходження переатестації суддів тягне за собою автоматичну відставку судді, значно збільшується прозорість в підборі суддівських кадрів та значно підвищується відповідальність суддів за винесення неправосудних рішень», .

При цьому Президент наголосив, що проект відповідних конституційних змін готувався довго і ретельно. Його обговорення було глибоким за змістом і широким за охопленням експертів, політиків, громадських діячів, ЗМІ. Він зазначив, що своє вагоме слово сказала Венеціанська комісія: «Ми дістали дуже схвальний відгук, хоча Венеція не підтримала пропозиції про тотальне звільнення суддів», – зазначив Петро Порошенко та додав, що було знайдено інший спосіб очищення судової системи – через поступове персональне оцінювання кожного судді.

«Таким чином ми робимо усе, щоб забезпечити незалежність судової гілки влади, в першу чергу, від корупції, і друге – від політичного втручання», – зазначив Президент.