До 2020 року Україна мала ухвалити 219 станагів - директив і процедур, які необхідні для вступу до НАТО, втім досі ухвалено тільки 86 із них.

Про це в інтерв'ю "Вголосу" сказав військовий експерт Олег Старіков.

"За 5 років – 86! І це ще, до речі, за даними органів стандартизації, які самі все це робили. А за даними Міноборони – тільки 61. Тобто вони навіть рахувати не вміють, скільки вони ухвалили", - зазначив експерт.

За словами Старікова, раніше станаги схвалював орган стандартизації, а тепер це віддали Міністерству оборони: "Отож, новий міністр оборони Загороднюк одним указом може прийняти всі 1300 станагів – і почати впроваджувати. Проте я щось не чув, щоб він за стільки часу на посаді прийняв хоча б один".

"Тому роблю висновок. Порошенко, мародер і брехун, на слові НАТО тільки піарився. Вступив у злочинну змову із Путіним і зробив все для того, щоб Україна не вступила в НАТО ніколи. Зеленський – взагалі нічого не розуміє. А Загороднюка поставили на посаду не робити нічого, бо ніхто й не збирається входити в НАТО. Бо це невигідно Укроборонпрому. Бо їм вигідно виготовляти непотріб і модернізувати цей непотріб, а не виготовляти зброю нового виду. Ніякого НАТО не буде, доки не позбудемось олігархату у владі", - каже Олег Старіков.

Більше на цю тему читайте у статті: “Порошенко вступив у змову із Путіним. А Зеленський нічого не розуміє