Про це глава держави заявив під час зустрічі із генеральним секретарем Ради Абдулатіфом бін Рашидом Аз-Заяні, повідомляє прес-служба Президента України.

«Президент України під час зустрічі представив лідера кримськотатарського народу Мустафу Джемілєва і закликав Раду співробітництва арабських держав Перської затоки активніше захищати права кримських татар в окупованому Росією Криму», – йдеться у повідомленні.

Сторони обговорили перспективні напрями розвитку співробітництва між Україною та державами Аравійського півострова. Окремим предметом переговорів також стали актуальні питання поточної політико-безпекової ситуації на Близькому Сході, включаючи тематику Катару, Сирії та Ємену.

Співрозмовники також засудили теракт у Нью-Йорку і наголосили на необхідності об'єднання зусиль у боротьбі з тероризмом, який немає кордонів, в усіх його проявах і формах.

За підсумками зустрічі відбулося підписання Меморандуму про взаєморозуміння щодо механізму консультацій між Міністерством закордонних справ України та Генеральним секретаріатом Ради співробітництва арабських держав Перської затоки.

Як писав «Вголос», 31 жовтня Президент України Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко прибув з дводенним офіційним візитом до Королівства Саудівська Аравія.

 

«Вголос»