Президент Петро Порошенко заявив, що в Україні внаслідок проведених реформ стрімко зростає економіка, тому він ще п'ять років "купуватиме" пенсіонерів.

Про це під час наради у Пенсійному фонді у понеділок, 25 лютого, заявив Порошенко, пише "Українська правда".

Президент пояснив, що в Україні "12 кварталів поспіль йде економічне зростання, яке 2018 року складало 3,4 %".

"74 % отримувачів субсидій — пенсіонери, і сьогодні вони зможуть отримати додатково до пенсій ще й субсидію готівкою. З 1 березня відбудеться індексація пенсій. Для окремих категорій громадян підвищення вже відбулося, наприклад, для військових пенсіонерів, але з 1 березня відбудеться індексація, яка буде проходитиме постійно, оскільки в державі внаслідок реформ з'явився ресурс", — сказав Президент.

"Наші опоненти кажуть, що це буде підкуп. Так, ми всі наступні п'ять років, у рамках нашої боротьби з бідністю, будемо "підкупати": пенсіонерів, збільшуючи їм пенсії; людей праці, збільшуючи їм зарплати; родини та багатодітних матерів, збільшуючи їм "пособія", — сказав Порошенко.

"Це є наша стратегія боротьби з бідністю. Але не пустими обіцянками, а вже виконанням проведеної великої роботи. Гроші, які зараз буде спрямовано на виплату пенсіонерам, які отримують найнижчу пенсію — менше або на рівні з мінімальною — вже є на рахунку Пенсійного фонду", — додав Порошенко.

Нагадаємо, що міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що пенсіонери, котрі мають мінімальну пенсію, отримають компенсацію за невиплачену індексацію у розмірі 2 410 гривень.