Президент України Петро Порошенко заявив, що він був активним учасником Революції гідності, зокрема, рятував на Майдані поранених та виносив загиблих.

Про це він сказав під час свого візиту до м. Івано-Франківськ.

Петро Олексійович заявив, що він нібито 18 лютого перебував на Майдані.

“Мій день почався з того, що я вийшов у Маріїнський парк, пішов до Верховної Ради. Це була 9-та година. Я побачив побратимів з 14-ї сотні Майдану. Зупинився. Поговорив. Вони звернулися до мене, що по них стріляють. Пройшов 150 метрів. Біля фонтану була розташовані ці “беркути”, які з помповим “оружіям” стріляли у людей. Так почалась найбільш кривава сторінка нашої Революції гідності. Уже через 15 хвилин було 11 поранених. На моїх очах. Через півтори години — троє загиблих, яких ми намагались донести до Будинку офіцерів. Ці хвилини, цей день я запам’ятаю на все життя”, — сказав Порошенко.

Декотрі користувачі соціальних мереж Порошенку не повірили, пригадавши, як він на Майдані любив пофотографуватися з тим же “Беркутом”.

Нагадаємо, у Києві у понеділок, 18 лютого, представники націоналістичних сил влаштували пішу ходу проти свавілля працівників Міністерства внутрішніх справ.

Як писав “Вголос”, у Києві колишні “беркутівці ” жорстоко побили та заарештували активістів.

Також кандидат у Президенти України, колишній радник Арсена Авакова Ілля Ківа вніс 115 тис. грн застави за екс-“беркутівця”, котрий жорстоко бив активістів, вигукуючи “ложись, Бандера”.