Про це повідомляє сайт глави держави.

Президент також підписав Указ про присвоєння 18 полку оперативного призначення Національної гвардії України імені Дмитра Вишневецького і надалі іменувати його – 18 полк оперативного призначення імені Дмитра Вишневецького Національної гвардії України.

Відповідні Укази Глава держави видав з метою відновлення історичних традицій національного війська, увічнення пам’яті українців, які зробили значний внесок у створення та розвиток держави, а також захист її територіальної цілісності й незалежності, національно-патріотичного виховання особового складу Національної гвардії України.

Президент вручив прапори частин командирам відповідних полків під час урочистого заходу з нагоди відзначення 4-ї річниці Національної гвардії України у Міжнародному міжвідомчому багатопрофільному центрі підготовки підрозділів НГУ.

Президент також вручив нацгвардійцям державні нагороди за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов'язку та високий професіоналізм.

«Вголос»