Про це пише нардеп Вікторія Войціцька у Facebook.

За словами обраниці, для охорони приватної резиденції президента стягнули багато військових та техніки. Крім того, перекрили дорогу на певний час, на який саме, не зазначається.

"Спитала у хлопців, з чим пов'язана така величезна кількість силовиків... відповідь була "прекрасна": проводяться навчання....", - зазначила нардеп.

 

Нагадаємо, з ночі під будівлею Парламенту почали збиратися учасники масштабної акції за політичну реформу. Однією з вимог активістів є зняття депутатської недоторканності. Також опозиція вимагає створення антикорупційних судів та ухвалення нового виборчого закону. 

Варто зазначити, що активісти обіцяли великий масштаб протесту, а ще відучора до центру столиці стягнули правоохоронців та нацгвардійців. Раду оточили подвійним кордоном силовиків, а весь квартал - щитами. Прохід на площу Конституції відбувається тільки через рамки. 

Цікаво, що сьогодні вранці Президент Порошенко зареєстрував у Верховній Раді проект закону під номером 7203 про внесення змін до статті 80 Конституції України (щодо недоторканності народних депутатів України). Проте у разі ухвалення закон набуде чинності аж з 1 січня 2020 року.

Під вечір протестувальники повідомили, що залишатимуться наніч і почали встановлювати намети. З'ясувалося, що унаслідок інцидентів під Радою постраждали четверо осіб, зокрема поліцейський.