Про це повідомляє кореспондент «Вголосу».

Організаторами акції є «Форум видавців», «Львів – місто літератури», «PEN Україна», «Кримський дім» та інші громадські організації.

Під час акції  на підтримку Олега Сєнцова наголосили, що 14 травня українець оголосив про голодування. Лише 45 днів людина може протриматись без їжі до настання невідворотних змін в організмі. 28 червня настане 45 день з оголошення голодування Олега Сенцова.

«Ми знаємо, що не один Олег голодує. Але він зараз є символом всього, що відбувається. Зараз вже 15 день, як голодує Олег Сєнцов. І ми збираємо підписи як до Андрія Садового, так і до українського президента для того, щоб в Україні було створено спеціальну комісію, щоб звільнення українських політв'язнів контролювалося і були люди, які б на дипломатичному рівні були включені у процес звільнення українських політв’язнів. Подібні акції відбуватимуться по всій Україні, от, до прикладу, на «Книжковому арсеналі» ми матимемо обговорення про те, якою є роль літератора у правозахисній діяльності. У Львові є дуже багато стихійних заходів на підтримку українських політв’язнів. Акцію ми організовуємо на площі Ринок, щоб привернути увагу до проблеми тих, хто приїхав до Львова на вихідні. Ми розуміємо, що життя триває, але люди, які проходять повз, теж дізнаються, що наші співгромадяни і досі знаходяться у російських тюрмах», - сказала співорганізатор акції Ольга Муха.

Організатори дійства збирали підписи до Адміністрації Президента з вимогами: забезпечити створення і функціонування посади спецуповноваженого у справах українських політв'язнів; забезпечити ефективну допомогу родинам політв'язнів; інформувати суспільство про дії щодо звільнення політв'язнів; винести питання звільнення усіх політичних в’язнів на обговорення під час 44 саміту G-7.