3-й альбом музичних аналогів Альфреда Хічкока з Брістоля. 1-й альбом за 11 років, після виходу альбому "Portishead" (1997). Концертний "Roseland Nyc Live" (1998) чуть-чуть нє счітаєцца. Ще більш темний, саспенсний альбом з роковими бандеролями та індастріельними марками. З топтанням на психоделічних могилках 70-ків. З повним вертіго на закінчення.

Фільмів жахів тут не приховують. Психо перетворює на ванну усю квартиру. Дісторшн шукає вікна на двір, щоб вибратись на світ божий, і не здуріти від цієї монотонної некрофілії.

Голос Бет Гіббсон все вище і вище, і вище ("Nylon Smile"). Готична шпилястість суїцидалів в "The Rip" перетворює її на багатозначний хіт альбому. Гелікоптерна атака "Plastic" + дісторшн і кращого треку для концтабірних експериментів над зеками не придумаєш.

Гіпнотизуючі біти "We Carry On" і аналогові синтезатори зі старих фільмів жахів. Лязкіт гаражних гітар і ще один хіт альбому. Лоу-файна "Deep Water" дає лише 1:39 для відпочинку.

Бомбове вгризання в землю "Machine Gun". Все, як назва пише. Індастріельний монотонний біт а-ля Einstuerzende Neubauten з космічним синтезаторним апокаліпто на ноти Kraftwerk.

Живий початок "Small" з голосом Бет і віолончелями перетворюється на шизофренічну хвилю аналогової психоделії не гіршої ніж Can, Doors чи The Jimi Hendrix Experience. Мейбі, найкращий трек альбому.

Птахи "Magic Doors" літають над територією "Venus In Furs" Velvet Underground. Нойзові харакірі тут рубають не гірше круків Хічкока. Десь тут літає і Crippled Black Phoenix, спродюсований Джеффом Барроу.

"Threads" – жирно підкреслює трійку найкращих треків альбому ("Small" і "Magic Doors") своїм посипанням попелу, нічними сиренами над мертвим містом та зафуззованими гітарами.

Напевне, найкращий альбом в маленькій дискографії Portishead. Бет Гіббсон – просто красава. Фінішній вокал "Threads" яскраво то демонструє у всьому дарковому царстві "Third", десь на північ, через північний захід.

Коротше, у випадку вбивства набирайте P.

1. Silence
2. Hunter
3. Nylon Smile
4. The Rip
5. Plastic
6. We Carry On
7. Deep Water
8. Machine Gun
9. Small
10. Magic Doors
11. Threads