Про це повідомив начальник Головного управління МВС України у Львівській області генерал-майора міліції Олександр Рудяк під час прес-конференції сьогодні, передає кореспондент Вголосу

Олександр Рудяк розповів, що він звернувся в Прикордонну службу України з проханням надати інформацію про час та місце прибуття португальського журналіста в нашу країну, однак з’ясувалося, що останній взагалі не перетинав українського кордону. 

«Пан Лукас, прізвище я не пам’ятаю, не перетинав кордону України. Тобто цей чоловік, який говорить, що даішники вимагали у нього 160 євро хабара, насправді не перетинав кордону України ні повітряним транспортом, ні через пішохідні чи автомобільні переходи», – пояснив Олександр Рудяк. 

Він додав, що речник ГУ МВС України у Львівській області Світлана Добровольська зверталася за коментарями з цього приводу до усіх журналістів, які стверджують, що в них вимагали хабар, однак вони відмовились говорити. 

Нагадаємо, ЗМІ Португалії написали, що співробітники дорожньо-патрульної служби України у Львові вимагали у португальських  журналістів 500 євро.