Дорогі краяни!

Події, що сталися останнім часом, не тільки викликають тривогу за майбутнє України, але інколи й шокують. Група авантюристів, які ще зовсім недавно, при прийнятті змін до Конституції, фальшиво клялися, що реформу треба проводити в правовому полі, підкреслюючи це гаслами, що Конституція – це святе, і з цим важко не погодитися, нині, заради задоволення своїх власних амбіцій, топчать Конституцію держави та її Закони, фактично ініціюють розвал того хиткого фундаменту, на якому тримається єдність України.
Небезпека полягає в тому, що, якщо вслід за нашим львівським авантюризмом підуть інші регіони, у державі настане хаос. Всі балачки про майбутню чесну владу у мене викликали сумнів давно. А призначення генерала міліції Василя Рябошпаки начальником податкової адміністрації дали остаточні підтвердження моїм сумнівам. Це людина про “чесноти” якої, ще за довго до мене і дуже палко, говорив Степан Ількович Хмара. Не потрудіться, підніміть газети кінця 90-их років. Ця людина, маю на увазі Рябошапку, за гроші присягне хоч дияволу. Це людина, яку випестила нині діюча система, випестили Медведчуки. Людина, яка певний час очолювала спілку юристів, заради задоволення своїх непомірних інтересів, керуючись жадобою помсти, плює на Закон. Мені добре відомі діяння цього генерала, перевертня в погонах, і я маю абсолютно законні підстави і докази того, що цей чоловік співпрацював з бандитами, за гроші він не цурався витягувати з в”язниці тих, на совісті яких людська кров. Маю докази, що Рябошапко долучився до так званого переділу власності у Львові.
Люди, будьте пильними. Бійтеся тих авантюристів, котрі несуть шкоду, зло і агресію. Мине не багато часу і їх ви ще проклинатимете, але, на жаль, буде уже пізно.
Хотів би, щоби ці слова почули американські дипломати, щоб вони, турбуючись про дрібні порушення у виборчій кампанії, реагували на грубі порушення з боку тих, кого взяла під опіку Америка. Знаю, що йде серйозна боротьба за Україну. Повірте, Штатам не потрібна сильна Україна, а держава-васал. Це вже не раз доводила історія. Згадаймо 1918 рік, як на поталу кинуто Західно-Українську Народну Республіку, згадаймо рік 1939, як після відступлення гітлерівців, нас залишили наодинці. Зараз історія знову повторюється. Не вірте заявам ні росіян, ні поляків. Підіть на цвинтар Орлят у Львові і Ви почуєте оту агресію з боку поляків до нашого міста, оті заяви, що Львів все одно був і буде польським, лунають з їхніх вуст ще й до нині. Їхня незгода з історичним рішенням про передачу Львова Україні є очевидним. Тому, подумайте, які інтереси мають ті держави, що підтримують дії опозиції. Якщо ми розтопчемо Конституцію, розділимо Україну, то чи не претендуватиме Польща на нашу територію. Ми не шануємо законів, а вони тим паче їх не будуть дотримуватися.
Дорогі мої, закликаю Вас вірити в себе, в Україну, вірити в закони і Конституцію. Тільки так можна зберегти спокій та єдність держави. Бо якщо від нас від”єднаються ті області, які нині дають Україні 80 % ВВП і проголосували за Януковича, то нехай скажуть Вам оті авантюристи, які у Вас будуть пенсії, зарплати та стипендії. Запевняю Вас, що ті, хто закликає до революції далі, навіть на крок, через жадобу до влади не думають про завтрашній день, їм байдужі і Ви.
Браття, схаменіться, ще не пізно, бо Ви чините наругу над українським народом. Звертаюся др Президента України: Конституція – це святе, і кожен, під яким би благим наміром її не порушував, він – поза Законом. Влада, Президент, як гарант Конституції, мають оберігати її і недозволяти наругу як з одного, так і з іншого боків.
Галичани, вірю у Вашу мудрість, вірю, що пройде час потрясіння, настане мир, спокій та законність.

Петро ПИСАРЧУК, народний депутат України