На матч з «Дніпром» «Карпати» приїхали лише з однією думкою – не програти. Поразка львів’ян у Дніпропетровську та перемога «Оболоні» в Одесі над місцевим «Чорноморцем» могла відправити львів’ян у Першу лігу. На щастя, усе обійшлося. Вилітають «Олександрія» та «Оболонь».

Матч у Дніпропетровську «Дніпро» розпочав значно активніше, аніж «Карпати». Уже перша атака команду Хуанде Рамоса завершився неточним ударом Джуліано. На другий тривожний дзвінок біля воріт Богатінова довелося трішки почекати. Зозуля уникнув офсайду і вийшов на побачення з воротарем «Карпат», щоправда в цьому епізоді за «Карпати» зіграв боковий арбітр, який помилково зафіксував положення поза грою. Хоч і «Дніпро» у першому таймі виглядав набагато достойніше, аніж «Карпати», «зелено-білі» створили один хороший момент. Це Гладкий віддав передачу на Кас’яна, а останній в дотик з кількох метрів пробив над воротами. За «Дніпро» у першій 45-хвилинці могли забивати Коноплянка та Олійник. Особливо запам’ятався удар Дениса у доданий арбітром час. «Карпатам» пощастило – м’яч пролетів над володіннями Богатінова. Фактично увесь тайм «Карпати» відбивалися. Робили це успішно, оскільки після половини матчу рахунок влаштовував львів’ян – нічия 0:0.

Неприємною новиною першого тайму була травма Ксьонза. Замість Павла на поле вийшов естонський нападник Сергій Зеньов. На початку другого тайму на поле замість Даніло Авелара вийшов уже Ігор Худобяк. Що цікаво, саме в півзахисника львів’ян був хороший момент на початку другої 45-хвилинки. Утім, захисники і воротар Лаштувка завадили належним чином «карпатівцю» пробити по воротах. «Дніпро» відповів супермоментом, який створив Коноплянка. Євген обіграв захисника і віддав передачу на Олійника. Останній, на щастя для галичан, з кількох метрів примудрився не влучити у ворота. Одразу після цього пробачив «Дніпро» Олександр Гладкий. Нападник «Карпат» зробив те саме, що і Олійник - не влучив у ворота з вбивчої позиції. Мали «Карпати» два моменти, однак не забили. Натомість «Дніпро» на 68-ій хвилині свій черговий момент реалізував. Коноплянка віддав класну передачу на Стрініча, який в дотик зі штрафного майданчика пробив повз Богатінова – 1:0. Такий розклад подій на полі «Карпати» уже не влаштовував, хоча на той час в Одесі у матчі «Чорноморець» - «Оболонь» були нулі.

Повівши у рахунку, «дінпряни» не збавили оборотів. Чудову нагоду зміцнити перевагу своєї команди мав Коноплянка. Утім, Євген пробив прямісінько в Богатінова. Змарнували свій хороший шанс у другому таймі і «Карпати». Гладкий головою пробив після подачі з кутового, однак Денисов в боротьбі з Федецьким виніс «смугастого» в поле. Гравці «Карпат» апелювали до арбітра, мовляв був гол, однак взяття воріт Швецов не зафіксував.

Далі були вилучення Стрініча та Балажіца, гол «Чорноморця» у ворота «Оболоні» та ще один гол у ворота Богатінова. Коли забив Леандро де Матос у ворота «пивоварів», пропущений гол від Олійника у ворота «Карпат» уже особливо не засмутив. «Чорноморець» суттєво допоміг «Карпатам» втриматися у Прем’єр-лізі. А гра «Карпат» у Дніпропетровську нічим не потішила. «Дніпро» повністю переграв львівську команду і добився заслуженої перемоги. А «Карпатам» потрібно проаналізувати провалений період в чемпіонаті та зробити правильні висновки.

«Дніпро» (Дніпропетровськ) – «Карпати» (Львів) – 2:0 (0:0)
«Дніпро»: Лаштувка, Мазух, Кравченко, Мандзюк, Джуліано (Денисов, 55), Коноплянка (Бабенко, 89), Чеберячко, Стрініч, Зозуля, Ротань, Шахов (Олійник, 36).

«Карпати»: Богатінов, Балажіц, Гладкий, Даушвілі, Кас’ян, Ксьонз (Зеньов, 43), Мілошевіч, Озарків, Ткачук (Лукас, 70), Федецький, Авелар (Худоб’як, 46).

Голи: Стрініч, 68, Олійник, 86.

Попередження: Коноплянка, 24, Зозуля, 42, Стрініч, 64, Кравченко, 88 – Озарків, 24, Даушвілі, 15, Балажіц, 41, Федецький, 66.

Вилучення: Стрініч, 81 (друге попередження) – Балажіц, 82 (друге попередження).