Депутати Львівської міської ради проголосували за ухвалу про співпрацю між Львівською міською радою та ТзОВ “Клуб професійного футболу “Карпати“.

Відповідне рішення підтримали 58 депутатів під час сесії 13 лютого.

Так, міська рада ухвалила:

  1. Підтримати ініціативу громадськості щодо створення Народної команди “Карпати“ у формі, яка буде визначена окремим рішенням міської ради.
  2. Визначити основними умовами створення Народної команди “Карпати“ такі умови:

2.1. Безоплатна передача корпоративних прав ТзОВ “Клуб професійного футболу “Карпати“ у власність територіальної громади м. Львова.

2.2. Гарантія Народній команді “Карпати“ щодо продовження пільгового періоду користування спорудами стадіону “Україна“, тренувальними полями та надання в оренду земельних  ділянок, необхідних для їх належного функціонування на пільгових засадах.

2.3. Забезпечення розвитку дитячого футболу у м. Львові.

  1. Постійній комісії культури, молодіжної політики та спорту спільно з управлінням спорту департаменту гуманітарної політики:

3.1. Вивчити міжнародний досвід функціонування подібних команд.

3.2. Підготувати та подати міській раді на затвердження Програму створення Народної команди “Карпати“.

  1. Департаменту фінансової політики, департаменту економічного розвитку, департаменту гуманітарної політики спільно з відповідними профільними постійними комісіями визначити:

4.1. Необхідне фінансування для створення команди у наступних бюджетних періодах.

4.2. Перелік об’єктів інфраструктури, котрі потенційно можуть бути залучені до цього проекту.

  1. Контроль за виконанням ухвали покласти на постійну комісію культури, молодіжної політики та спорту і заступника міського голови з гуманітарних питань.

Термін виконання ухвали – квітень 2020 року.

Пряму трансляцію сесії Львівської міської ради проводить Телеканал НТА:

Нагадаємо, 23 січня на черговій сесії ЛМР депутати голосували за затвердження проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки на вул. Липова Алея, 5. Рішення підтримали тільки 18 депутатів. 13 утримались, не голосували ще 25.

Після цього керівництво “Карпат” виступило із заявою, в якій у провалі голосування звинуватило депутата, президента футбольного клубу “Рух” Григорія Козловського.

У відповідь Козловський заявив: рішення про надання землі в оренду насправді було аферою, яка завершилася б великими проблемами для всіх футбольних команд міста.

Тоді ж з’ясувалося, що мерія збиралася виділити землю двом кіпрським компаніям – під побудову готелю, торгового центру, сауни, кількох ресторанів, магазинів і розважальних клубів.

Згодом в ефірі “Народного толк-шоу” депутат повідомив, що готовий скласти із себе повноваження президента Футбольного клубу “Рух” на найближчий рік і зайнятися порятунком клубу “Карпати”. Також Козловський презентував проект ухвали, підтримавши яку Львівська міська рада могла би врятувати ФК “Карпати”.