«В ефірі пахне сенсацією», – заявив в неділю 19 вересня на 12-му каналі Львівського телебачення в ефірі програми «Бліц-дебати у Прес-клубі» її ведучий Роман Шостак.

Учасниками цієї програми були yародний депутат від Партії регіонів Петро Писарчук та голова Львівської обласної Ради, член партії «Наша Україна» Мирослав Сеник. Реакцію ведучого викликала пропозиція пана Сеника до Петра Писарчука вийти з Партії регіонів і заручитися на виборах міського голови підтримкою партії «Наша Україна».

В своєму питанні до опонента Мирослав Сеник сказав, що є сильні сторони в Петра Івановича і в нього є перспективи стати міським головою. «Сьогодні Андрій Садовий вийшов з партії «Наша Україна». У нас немає кандидата. Чи готові ви до такого кроку, щоб вийти з Партії регіонів? – запитав Петра Писарчука пан Сеник. – Ми тоді готові розглянути питання підтримки Петра Писарчука на міського голову.»

Сенсації не сталося. Петро Писарчук делікатно відмовився. За браком ефірного часу народний депутат не встиг обґрунтувати свою позицію. Але прокоментував отриману пропозицію поза ефіром.

«Дуже вдячний за таку пропозицію. Ніколи не сподівався, що можу отримати її від такої поважної політичної сили. Бо ще зовсім недавно мене змальовували мало не ворогом України і постійно задавали питання, чому я не з Ющенко? Хоча, як на мене, я завжди розумів Ющенка більше, ніж ті, хто дуже галасував про його підтримку. Завжди, скільки міг, ділився з бідними, не був причетним до бюджетних грошей, постраждав на ниві боротьби з криміналом, – сказав Петро Іванович. – Ющенка потрібно було підтримувати не словами, а справами. Декларацій з цього приводу було дуже багато, а реалій дуже мало. І сьогодні я стверджую, що хотів би, щоб мої діти жили в такій Україні, яку декларували нам вожді Майдану. Але для цього потрібно організовувати не майдани, а важко працювати на Україну. В мене абсолютно немає сумнівів, що сьогодні Президент України і наша політична сила хочуть цього ж. Тому нам треба не ділити Україну, бо вона різна і на це є історичні причини, а об’єднати українців на будівництво рідної держави. Однозначно можу заявити, що Львівська обласна та міська організації Партії регіонів абсолютно не є в опозиції до прагнень галичан. Відстоювали і будуть відстоювати їх на всіх рівнях. Тому мені нема чого соромитись бути висуванцем саме Партії регіонів. Але буду вдячний всім, хто мене розуміє і підтримує. Бо посада міського голови не є політичною. Вона потребує зовсім інших якостей від претендентів на неї».