Як інформує прес-служба прокуратури Львівської області, за результатами зібраних доказів повідомлено про підозру службовій особі однієї із сільських рад Яворівського району Львівської області. Остання у порушення вимог Земельного кодексу України підготувала документацію та винесла на розгляд сесії сільської ради питання про надання фізичній особі 1,25 га землі для ведення особистого селянського господарства.

На підставі рішення сільради видано державний акт на право приватної власності на земельну ділянку. Водночас, як з’ясовано, на вказаній земельній ділянці розташовані адміністративна будівля і складські приміщення ПрАТ «Львівський локомотиворемонтний завод».   

На цей час кримінальне провадження з обвинувальним актом скеровано в суд.

Нагадаємо, Львівський апеляційний адміністративний суд залишив без змін рішення суду першої інстанції, яким визнано нечинним державний акт на право власності на земельну ділянку, а також рішення Лозинської сільської ради Яворівського району, яким передано її у приватну власність.

Йдеться про 1,2 га землі вартістю майже півмільйона гривень бази відпочинку «Джерело» ПрАТ «Львівський локомотиворемонтний завод», на якій до того ж знаходяться об’єкти нерухомості заводу.