Про це інформує прес-служба прокуратури Львівської області.

Зокрема, внаслідок службової недбалості останнього державному бюджету спричинено збитків у розмірі майже 170 тис грн.

Згаданий посадовець працював на керівній посаді відділу якості, технічного контролю та нових технологій Служби автомобільних доріг у Львівській області.

Будучи відповідальним за контроль правильності визначення вартості робіт по капітальному та поточному ремонтах та експлуатаційному утриманню автомобільних доріг та за здійснення технічного нагляду за цими об’єктами,  без належної перевірки він прийняв виконання підрядною організацією робіт з ремонту дороги Львів-Краківець, які фактично виконані не були.

Процесуальне керівництво та підтримання державного обвинувачення здійснювало управління правозахисної діяльності, протидії корупції та злочинності у сфері транспорту прокуратури Львівської області.

Вирок суду постановив відшкодувати збитки,  а також засудити посадовця до позбавлення волі на строк два роки (із застосуванням іспитового строку тривалістю один рік), з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з управлінсько-розпорядчими функціями на строк 1 рік 6 місяців та зі штрафом в розмірі 400 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.