Хоч і незначні впливи комуністів на Львівщині, та уявити собі львівське політичне Дике поле без них неможливо. Вони потрібні хоча б тій же «Свободі», яка героїчно змагається з «лівими». І якби комуністів зовсім не стало у Львові, то Тягнибок мусив би їх придумати.

Відповідно, й комуністи у Львові завжди мають можливість «спис надломити край поля політичного... голову свою положити, або шоломом напитися з Полтви підземної гадості всілякої. За землю руську, за ветеранів радянських, за рани Галанові проти націоналістів лютих».

І у цій роботі ратній комуністи демонструють принципову впертість, твердість та нелюдську послідовність. І обком комуністичний на сьогодні виглядає ніби юридичний офіс, де строчать весь час заяви, пишуть звернення до влади, до судів і прокурорів. Ескапади комуністів часом сильно дошкуляють декому із львівських босів, хоч, віддаймо їм належне, боси виховані твердо – заплатив і спи спокійно! А вказівки прокурора чи судді якого-небудь нашим босам все – до сраки.

Але й комуністи вперті, хоч малі, зате як бджоли – жалять сильно і дошкульно. І не купиш їх проклятих, і землею не задобриш. Тяжко битись з комуністом, має він гастелло в серці, а матцінності у сраці, як такого подолаєш? Це – як каста прокажених, вимираючий різновид виборців понадполтв’янських. І хто ж нині пам’ятає, що ці самі комуністи свого часу протягнули у парламенті питання про утворення у Львові Сихівського району, помогли здобути гранти для Львівського водканалу. Це нікому не цікаво… А найменше помагаю, меру Андрію Садовому. Він зовсім не помічає існування комуністів в ріднім європейськім Львові. От він і недопомічався, що у Львові утворили «лівий фронт» проти Андрійка…

Нещодавно комуністи скерували одночасно три листи в однім керунку.  Три листи до прокурора із проханням повпливати на Андрія Садового. Притягти його за вуха та іще й зобов’язати дати відповідь на їхні звернення всі попередні, що вони їх відправляли "в Ратушу. А. Садовому". А якщо і прокурор цей не сприйме їх слів серйозно, комуністи обіцяють написати депутатам Голубу й Мартинюкові. Депутати ці завзяті: начувайся, прокуроре!!!

Гей львівський мере Андрію Івановичу! Високо сидиш ти на своїм злотокованім столі, дерибаниш землі міські зі своїми залізними полками, заступив комунізму путь, Єсть бо у вас залізні молодці на тойотах японських. Од них загула земля, і багато країн. Дайте відповідь комуністам, Андрію Івановичу! Бо повірте, їх складно буде зупинити, вони дійдуть до Верховного та Європейського судів, а статистика виграних судових справ свідчить наразі на їх користь: п’ятнадцять проти двох.