Подружня пара з американського штату Арізона послухала по телевізору виступ президента Дональда Трампа, який заявив про знайдення можливих ліків від коронавірусу, і спробувала вжити їх сама. Чоловік майже відразу помер, жінка - в критичному стані в лікарні.

Про це повідомляє американська "NBS News".

Зазначається, що подружжя віком за 60 років почули по телевізору, як Трамп говорить про знайдення можливих ліків від коронавірусу. Так, Президент зазначив, що протималярійний препарат гідроксихлорохін та антибіотик азитроміцин у використанні разом можуть врятувати від вірусу. Такого висновку дійшло американське Управління із санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів. За словами Трампа, ліки тестують і запустять у вільний продаж, якщо доведуть їхню дієвість.

Подружжя послухало це і вирішило зробити собі "профілактику" вдома, бо дуже боялося захворіти. Жінка регулярно годувала домашніх риб хлорохіном, щоб у них не заводились паразити. Але цей хлорохін - не медична форма препарату, про який говорив Трамп, відповідно, є згубним для організму. Зазначається, що ім'я жінки схоже на назву "хлорохін", тож подружжя подумало, що такий препарат зашкодити їм ніяк не може.

Чоловік та жінка випили хлорохіну вдома і вже через 20 хвилин їм дуже погіршало - почалася гарячка та тремтіння. Чоловік помер відразу по прибуттю до лікарні. За життя жінки наразі борються медики.