Посол США в Україні Марі Йованович, яка 20 травня завершує роботу на своїй посаді, поділилася думками щодо позитивних змін, яких Україна досягла за останні кілька років, та про свою роботу.

Про це повідомляє “Європейська правда”, відео зі зверненням Йованович опублікувало посольство США в Україні.

“Після кількох років з часу Революції Гідності Україна досягла величезного прогресу. Я згадую різні досягнення, наприклад, стабілізація економіки, співпраця в рамках програм МВФ. Це було складно, але це означає, що фундаментальні принципи в Україні зміцнили або невдовзі зміцніють”, – сказала Йованович.

Вона також нагадала, що в Україні триває впровадження реформ у сфері освіти, охорони здоров’я, пенсійного забезпечення і зазначила, що для їх завершення потрібно ще багато років .

“Україна перебуває на шляху до європейського майбутнього і це є надзвичайно важливим. Я бачу прогрес у боротьбі з корупцією. Корупцію не подолано, але був досягнутий прогрес, як запровадження Антикорупційного суду цього року”, – сказала вона.

Додамо, що новообраний Президент України Володимир Зеленський у День пам’яті жертв політичних репресій згадав про бранців Кремля.