Посольство США в Україні оприлюднило безпекове повідомлення, адресоване громадянам США, з приводу запровадження в Україні воєнного стану.

Відзначається, що дипломатичне представництво США здійснює оцінювання того, як воєнний стан вплине на регіони України, у яких його запроваджено, інформує Голос Америки. 

Між тим посольство рекомендує громадянам США в Україні наступні кроки: переглянути плани подорожі до регіонів, де діятиме воєнний стан; очікувати більшої присутності правоохоронців; бути готовими до несподіваних перекриттів доріг, обмежень та обшуків; уникати демонстрацій; зберігати пильність; відстежувати інформацію у місцевих ЗМІ; слідувати вказівками правоохоронців; тримати друзів та родину поінформованими про свою безпеку; переглянути власні плани щодо безпеки; зареєструватися в інформаційній системі для американських громадян за кордоном.

Як відомо, 26 листопада депутати Верховної Ради проголосували за введення воєнного стану на 30 діб від 14.00 26 листопада. Однак не в усій країні, а лише на території десяти областей, які межують із окупованим Кримом та невизнаним Придністров’ям.