Ветеран АТО Леонід Остальцев висловився на адресу українського боксера Олександра Усика.

Про це повідомляє ">24 канал.

Ветерана обурило те, що Усик дав інтерв'ю колишньому "регіоналу" Олені Бондаренко в ефірі "Ехо Києва" - "української платформи з проросійською пропагандою, яка працює на російські гроші".

Остальцев додав, що це ЗМІ опублікувало нібито розслідування про опитування киян щодо так званих "Л/ДНР", в якому вони "переважно виступили за ці псевдореспублики".

"Олександр, будучи чемпіоном світу з боксу, будучи українцем, ви повинні мати чітку і обгрунтовану позицію, а не півтори години говорити про "мир-дружбу-жуйку" і зверху приправити це православ'ям і дружбою "у Христі", - сказав ветеран.

"На вашому плечі, Саша, такий же герб, як і на моєму, але різниця між нами в тому, що я українець, а от чи можна так назвати вас - не знаю. Також різниця в тому, що я не пробачу тисячі вбитих українців", - додав він,

Крім того, Остальцев нагадав, що першим убитим військовослужбовцем української армії був кримчанин Сергій Кокурін: "До цього причетні ті, з ким ви вітаєтесь і з ким не хочете говорити на незручні теми. А ваш побратим Василь Ломаченко постить їх у себе в Instagram і не бачить в цьому жодної проблеми".

Ветеран також вибачився, що назвав Усика "мавпою".

"Проаналізувавши сказане мною про вас, подивившись інтерв'ю, прочитавши висловлювання - я все ж повинен вибачитися. Ви не мавпа. Мавпи - це мирні тварини. Про вас, Олександре, можна сказати одним словом - ви звичайний манкурт", - заявив він.

Нагадаємо, відомий боксер розповів правду про тренера скандального Усика.