Про це повідомив на брифінгу у ВР заявив керівник парламентської більшості, народний депутат, лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

За словами Єфремова, тоді, коли ЦВК запропонувала ВР призначити перевибори, Верховна Рада опинилася перед дилемою, оскільки парламент «не має права займатися виборами».

«Парламент у законний спосіб не має права займатися виборами, тому що це суперечить Конституції... По всій видимості, в рекомендаційної формі ми відповімо ЦВК постановою про можливості проведення виборів, і якщо ці вибори будуть призначені нею, то Кабінету міністрів буде рекомендовано виділити на це відповідне фінансування», – сказав Єфремов.

При цьому на питання журналістів про те, чи буде сьогодні парламент вносити зміни в державний бюджет України на 2012 р., щоб передбачити в ньому необхідні для проведення перевиборів кошти, Єфремов зазначив: «Я не думаю, що нам необхідно вносити якісь відповідні зміни. Необхідно дати можливість Кабінету міністрів у рамках фінансування, яке є в ЦВК, розпорядитися цими коштами, що буде зроблено. Це не ті великі суми з п'яти виборчих дільницях, які вимагають, як мені здається, додаткових змін у державний бюджет».

Зазначимо, ЦВК просить призначити перевибори в 94, 132, 194, 197 та 223 округах.

Опозиція натомість проти перевиборів, але вимагає перерахувати голоси у 13 округах.

Джерело:  РБК-Україна