Таку думку висловив журналістам міністр освіти та науки України Сергій Квіт у кулуарах Других Бандерівських читань, передає «Укрінформ».

«Питання антиімперської боротьби – це спадщина, яка також належить Степану Бандері. Це антиімперська боротьба українського народу. Я думаю, і постать самого Степана Бандери потребує глибшого вивчення. Те, що він робив, що він писав, яким він був», – сказав Квіт.

За його словами, поки що Бандера сприймається багатьма як символ. «І цей символ дуже часто має такий чорно-білий характер. Я думаю, що подібні конференції будуть давати нам більше розуміння історії і теперішнього часу», – додав міністр.

Він висловив сподівання, що Бандерівські читання, які вперше відбулися рік тому, стануть регулярними.

Квіт також наголосив на актуальності вивчення історії українського визвольного руху в навчальних закладах. «Ми будемо в цьому напрямку працювати. Звичайно, будуть нові конкурси і нові хороші підручники», – пообіцяв міністр.

Як повідомляв «Вголос», 2 лютого 2015 року в Києві в Науково-дослідному інституті українознавства відбуваються Другі Бандерівські читання «Якою має бути Українська Самостійна Соборна Держава в ХХ ст. та «Питання «Москви».